Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Про ЧОРНОБИЛЬ ТУР®

 

Національний оператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР - ліцензіяНаціональний оператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР - ліцензія

  ЧОРНОБИЛЬ ТУР® - об'єднання організацій та окремих професіоналів в області Чорнобильської аварії, екології та туризму. Мета проекту - ліквідація «інформаційного забруднення» в суспільстві внаслідок аварії на ЧАЕС, проведення лекцій та тренінгів для новачків і професіоналів безпосередньо на місці аварії, навчання поводженню з радіацією і основам виживання в умовах техногенних катастроф.

  З моменту заснування в 2008 році ЧОРНОБИЛЬ ТУР® (ліцензований туроператор, наказ Мінекономрозвитку №532, свідоцтва ДП "УІПВ" №143234, №193542) - бренд, що втілює якість і професіоналізм, уважний підхід до клієнта, легке та доступне донесення інформації.
 

Департамент роботи з клієнтами ЧОРНОБИЛЬ ТУР®


Шеф-гід Координатор Виконавчий директор Гід-координатор
Сергей Мирный Оксана Оноприйчук - гід чорнобильської зони відчуження
Сергiй Валентина Ярослав Оксана
   
 
Гід-інструктор Гід-супроводжуючий
Гід-супроводжуючий
Гід-супроводжуючий
Дмитрий Науменко - гид Чернобыльской зоны, проводник     Александр Пилькевич  
Дмитро Олег Олександр Євген
       
Гід-супроводжуючий
Гід-супроводжуючий
Арт-директор Контент-менеджер
Вита Полякова
Вiта Ігор Iгор Оксана
       
Представник CA Представник DE Представник UA Представник RU
     
Андрiй Антон Сергiй Анна


  Грамотна, точна, цікава і безпечна розповідь і показ Чорнобиля - явища та Зони - завдання дуже непросте. Воно вимагає не тільки хорошої орієнтації на цій дикiй радіаційно-неодноріднiй місцевості, наявності спеціального обладнання, але ще і великих знань по радіації, атомної енергії, медицині, історії та багато чого ще, а також уміння і великого досвіду розповідати про це цікаво і зрозуміло.

  У нас все це є.

Група біля Саркофагу

 У наших поїздках ви дізнаєтеся тільки точні факти, причому не тільки про Чорнобильську, а й багатьох інших радіаційних катастрофах і аваріях та їх наслідки. Більш того, ці факти будуть грамотно тлумачитися: ви дізнаєтеся найсвіжіші сучасні погляди на різноманітні дії радіації.

  У поїздку ви можете замовити особистий індивідуальний дозиметр – точний, надійний і зручний прилад. Цей прилад не тільки забезпечить вашу радіаційну безпеку, але і дасть вам безпосереднє відчуття невидимого радіаційного ландшафту, по якому ви пересуваєтеся. На ньому ви завжди зможете побачити вже набрану вами дозу і потужність радіації в кожен момент часу, в кожному місці. Своїми звуковими сигналами він попередить вас про збільшення радіації. До кінця дня він стане ще одним органом вашого сприйняття, і у вас з'явиться специфічне «почуття радіаційної обстановки», яке можна отримати тільки в наших поїздках по Чорнобильській зоні.

Ми забезпечимо вас картою місцевості і схемою поїздки. Завдяки їм ваші враження краще запам'ятаються і складуться в цілісну картину сучасної Зони і походила тут катастрофи. Ці сувеніри ще довго нагадуватимуть вам і вашим друзям про вашому подорожі по Чорнобильській Зоні.

Група Чорнобиль-ТУР у колеса огляду в центрі міста Прип'ять

  Маршрути наших поїздок, їх зміст розробляє Сергій Мирний – офіцер чорнобильської радіаційної розвідки, безпосередній учасник відбувалися в Зоні подій, відомий фахівець по Чорнобилю та радіаційно-екологічних катастроф. Він - ще й професійний оповідач про Чорнобиль: його повість, документальний та художні романи та кіносценарії на цю тему отримали престижні премії у різних країнах світу.

  Завдяки цікавому маршруту, дохідливо, яскравому і живому розповіді, доступним поясненням - багато «складне» про Чорнобиль і радіації стане для вас ясним, зрозумілим, простим. Частиною вашого особистого життєвого досвіду.

  Причому частиною дуже пам'ятною і корисною, здатною допомогти вам краще зрозуміти власне життя.

  І змінити її на краще.