Ответы на вопросы о Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Меню пользователя

Логин

ПарольЗабыл пароль?
Регистрация

Мы принимаем PayPal

Фото ОТТУДА

Просмотров: 11127

Харчування в їдальнях Чорнобильської Зони

 

Харчування в Чорнобильській Зоні


   Кожна одноденна або кількаденний екскурсія це мінімум 8 годин в Чорнобильській Зоні, на свіжому повітрі і з великою кількістю вражень. У другій половині дня прокидається здоровий апетит, для задоволення якого ми пропонуємо харчування в їдальнях Чорнобильської Зони.

 Годують тут дуже смачно і ситно. Найчастіше страв набагато більше, ніж можна з'їсти за один присід. Вся їжа приготовлена ​​з екологічно-чистих привізних продуктів. В їдальнях щодня харчуються працівники і керівництво Чорнобильської зони відчуження. Усередині столових радіаційний фон місцями нижче ніж у Києві чи Москві.

 Як показує багаторічна практика проведення екскурсій, ті хто до поїздки категорично відмовляється від їжі, ввечері, коли вся група втомлена і задоволена сідає вечеряти, жалкують про це.

  В одноденних турах достатньо лише обіду або вечері перед зворотною дорогою (яка, до речі, займає 1.5-2 години від Чорнобиля до Києва).
  В багатоденних турах харчування передбачає сніданки і вечері. З причини того, що годують в їдальнях, можна сказати, зайво рясно, щільного сніданку і бутерброда цілком достатньо щоб комфортно провести весь день екскурсії і дожити до вечері.

 

 

 

 

 

 Харчування ви можете замовити, вiдмiтивши в формі замовлення поїздки галочку "Харчування". Вартість ($5 за обід) будет автоматично включена в ваш загальний рахунок. Ви можете заздалегідь замовити вегетаріанський обід.

  Смачного!